سیم ( خاردار )

رابیتس
تولید رابیتس
می 29, 2019
فواید گالوانیزه 
فوایدگالوانیزه
جولای 8, 2019
Show all
سیم خاردار درجه یک

سیم خاردار درجه یک

سیم خاردار

 
سیم خاردار یکی از ابزارهای مهم و متداول برای حصاری کشی های امنیتی است که در قسمت فوقانی و مرکزی فنس یا توری حصاری اجرا می شود که لبه های آن تیز و برنده است. این محصول علاوه بر افزایش امنیت باعث زیبا شدن کار نیز شده که برای اجرای آن بر روی فنس ابتدا باید نوع آن مشخص شود و سپس عملیات اجرا صورت پذیرد. صنایع مفتولی کمیل این نوع محصول را در دو نوع خطی و حلقوی تولید می کند. از این محصول در پروژه‌های امنیتی و حفاظتی و نیز مکان‌هایی که باید دور از دسترس آسیب و یا حمله حیوانات باشد استفاده می‌شود. با توجه به قیمت سیم خاردار و مقرون به صرفه بودن آن، ساختار ضد زنگ و مقاومت بالا در شرایط آب و هوایی مختلف، این محصول را به یکی از گزینه‎های اصلی برای ایجاد حفاظت تبدیل کرده است

سیم خاردار خطی

قیمت سیم خاردار با توجه به انواع آن متفاوت می باشد. سیم خاردار های خطی در نوع تک رشته و دورشته تولید می شوند. در نوع تک رشته، مفتول 2 میلیمتری به عنوان راستا و مفتول 2/5 میلیمتری به عنوان خارها به روی سیم با فواصل معین قرار می گیرند.هر کیلوگرم از این محصول در حدود 12 تا 14 متر باز میشود. در نوع دو رشته،دو رشته مفتول 2 به عنوان راستا بهم تابیده شده سپس خارها بروی آن قرار میگیرند و هر کیلوگرم از این محصول حدودا 8 متر طول را پوشش خواهد داد.

سیم خاردار حلقوی

سیم خاردار حلقوی در دو نوع سوزنی و تبری یا پروانه ای ، و با قطر 60 سانتی متر یا 90 سانتی متر تولید میشود.برای تولید سیم خاردار حلقوی سوزنی یک رشته مفتول 3 میلیمتر به عنوان راستا و مفتول 2/5 به عنوان خارها مورد استفاده قرار میگیرند. برای تولید سیم خاردار حلقوی تبری از ورق های گالوانیزه برش داده شده به عنوان خار استفاده میشود. با استفاده از سیم خاردارهای حلقوی میتوان علاوه بر امنیت و حفاظت زمینی امنیت و حفاظت هوایی را نیز پوشش داد. سیم خاردار حلقوی تبری نسبت به سیم خاردار حلقوی سوزنی عمر کوتاهتری داشته و از نظر صرفه اقتصادی سیم خاردار حلقوی سوزنی مناسب تر می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *